Reprezentacja kobiet ALK wywalczyła złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Tenisiści wywalczyli medal brązowy.
Nasze zawodniczki obronił tytuł z zeszłego roku.
W skład drużyny weszły:
Ola Dąbrowska
Natalka Bąk
Ada Szulc
Magda Sikorska
Tosia Szymańska
trener Marek Zakrzewski
fot. Ireneusz Kanabrodzki
Tenisiści stołowi wywalczyli medal brązowy.
W skład drużyny weszli:
Konrad Kulpa
Tomasz Wiśniewski
Paweł Kozieł
Antoni Witkowski
Maciej Brodzki
trener Marek Zakrzewski
fot. Ireneusz Kanabrodzki

Wejdź na stronę: dziennikwf.kozminski.edu.pl
Zaloguj się swoimi danymi studenckimi i sprawdź ile już masz obecności z zajęć WF.
Ze względów technicznych część obecności uzyskanych od 11.06 nie została dodana do systemu dziennikWf. Nastąpi to najbliższym możliwym terminie....
W dniach 4-5.06 nie ma zajęć sportowych, a siłownia jest zamknięta.
Studencie 1 roku, jeśli byłeś na Kozminski Summer Camp 2026 i zaliczyłeś na nim Wf to nie musisz zapisywać się na zajęcia sportowe w tym semestrze....
Jeśli masz pytania dotyczące zaliczenia WF w sem. letnim 2025/26 to dołącz do jednego ze spotkań informacyjnych.